Dziś jest piątek, 29 lipca 2016 r.

 

Materace Białystok An-Pol. Nasza oferta to materace piankowe oraz kieszeniowe. Oferujemy także materace bonelowe oraz z kokosem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także materace piankowe, lateksowe oraz wysokoelastyczne - zaparaszamy!
Oferujemy materace hotelowe a także produkcję stelaży i łóżek. An-Pol materace Białystok twój producent materacy. Jeżeli interesuje Państwa materac o niestandardowych wymiarach czy wykonaniu prosimy o kontakt - wykonujemy materace na specjalne zamówienia. Zapraszamy do kontaktu.

  !!! CENY PRODUCENTA  !!! 

HURT - DETAL 

PRODUKT POLSKI!

 Kontakt - Producent materacy Białystok

Nasz sklep firmowy mieszczący się w Białymstoku to miejsce, gdzie nie tylko znajdą Państwo materace w ogromnym wyborze, ale też punkt, gdzie nasi pracownicy służą pomocą, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Tutaj także mogą Państwo złożyć bardziej nietypowe zamówienie, my zajmiemy się realizacją. Wychodząc przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jesteśmy czynni przez sześć dni w tygodni. Na życzenie jesteśmy też do Państwa dyspozycji w niedzielę — prosimy tylko o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Sklep z materacami An-Pol to miejsce, do jakiego zapraszamy klientów indywidualnych jak i hurtowników czy przedsiębiorców. Zapraszamy nie tylko mieszkańców Podlasia.

Zapraszamy do naszego sklepu firmowego :

ul. Kruczkowskiego 2
16-001 Białystok- Kleosin

nr stacjonarny: 85-66-32-347
nr kom 1: 668-119-930
nr kom 2: 795-544-905

Godziny otwarcia ;

poniedziałek -piątek; 8-17

sobota; 10-14

e-mail an-pol@materace.tiu.pl

NIP: 966-060-29-22

Na życzenie klienta możemy otworzyć sklep także po godzinie 17, oraz w niedziele ( po uprzednim uzgodnieniu ).